Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

akt
Grupa otwarta

o grupie
Akt - przedstawienie nagiego ciała ludzkiego w sztuce, zazwyczaj wykonane w oparciu o studium z żywego modela. Akt jest jednym z najważniejszych tematów malarskich i fotograficznych w dziejach sztuki, oraz podstawowym tematem rzeźby. Akt może pojawić się jako samodzielny temat, bądź jako część większej kompozycji. Jest uważany za podstawę artystycznego wykształcenia.

właściciel

moderatorzy

TeWuA
07.04.2008 @14:43:13

+roodah    07.04.2008 @14:43:13
zaprosiłam grzecznie pewnego pana (~fotoego) do naszej grupy i oto co mi odpisał:

"Lekka bezczelność !!

A huj was obchodzi moje zdanie ?
Nie należe do tej grupy i całe szczęście że mnie olaliście.
Taplajcie się we własnym śmierdzącym sosiku Towarzystwa Wzajemnej Adoracji a takim jak ja po huj zawracacie jeszcze dupę ?

NIE NALEŻE DO GRUPY AKT !

Was nie interesuje kultura wypowiedzi, ani klasa bo sami jej nie macie za grosz.
Widać to w wyjątkowo sypatycznych odzywkach do kazdego nie z grona znajomków i przyjaciół.

Dołącz do swojej grupy jeszcze Kaunau, Wardziaka, Wasiółkę, Goodwill, Vidoq'a, Miller i paru innych nadętych "mistrzów" fotografii (tylko we własnym mniemaniu oczywiście), będziecie się czuli razem dobrze i mogli wzajemnie słodzić i jechać po każdym kto ma inny punkt widzenia jak po łysej kobyle.

Widocznie za młoda jesteś żeby zrozumiec - najpierw w chamski sposób odrzucając przyjęcie do grupy bez słowa a potem po prau miesiącach przysyłając idiotyczny liścik "tylko dla zarejestrowanych" z grupy.
Szczeniackie zagrywki i tyle ... nie wiem po co i w jakim celu akurat do mnie ... zagrać na nosie ?
W jakim celu ?"

odpisałam mu, że kulturą swojej wypowiedzi przypomniał mi dobitnie, dlaczego kiedyś odrzuciłam jego kandydaturę.

mam nadzieję, że nie tylko ja się cieszę że nie ma go w tej grupie?

_______
"Słuchaj, stary, trzeba pozwolić, żeby łapa rysowała to, co ci szumi w jajach"
J.Cortazar
~zensen    07.04.2008 @15:31:20
Ciekawe... ale czasem tak jest, że pojawiają sie jakies nieporozumienia w wyniku wzajemnego niezrozumienia. Ten temu powiedził coś tak, tamten tamtemu coś nie tak i potem nagle ŁUP! Swego czasu fajnie było to pokazane w komiksie "Fistaszki". Chłopaczek siedzi obok dziewczynki na ławce i nic nie gadają. Tymczasem jemu się zaczynaja wyświetlać obrazy w głowie. 1. Biegaja po łące za ręce. 2, Ślub. 3. Pierwsze dziecko. 4. Drugie dziecko. 5. 6 dziecko ona w papilotach z petem w gebie, a on musi bawic te dzieci...i nagle chłopaczek zrywa sie z ławki i krzyczy do niej na całe gardło: "Nigdy w życiu!" I odbiega, a dziewczynka w szoku. Tak może byc i tym razem.
+roodah    07.04.2008 @15:55:56

niby racja, nieporozumienia zdarzają się zawsze i wszędzie
ale jak dla mnie wszystko sie rozbija o kulturę wypowiedzi.
co innego jeśli chłopczyk powie dziewczynce "nigdy w życiu!"
a co innego jak wykrzyczy "nie chce cie widzieć w papilotach ty zdziro!"

ja kolesiowi nie odmawiam prawa do własnego zdania, ale forma jego wypowiedzi i to że kilkakrotnie mnie obraził (dostałam jeszcze kilka rozwścieczonych wiadomości, gdzie mnie zwyzywał), całkowicie go jak dla mnie dyskwalifikuje jako partnera do rozmowy.
_______
"Słuchaj, stary, trzeba pozwolić, żeby łapa rysowała to, co ci szumi w jajach"
J.Cortazar
~zensen    07.04.2008 @16:12:54
A właśnie zapomniałem tego dopisać, bo się zamysliłem. To miała być druga część mojej wypowiedzi, że nawet pomimo domniemanego nieporozumienia i gwałtownej reakcji, gdy to wyjdzie na wierzch, ów ktoś powinien sie poczuć w stylu: "sorencjo, poniosło mnie"..., a gdy tego nawet nie umie, no to, mogę zacytować Ciebie z wypowiedzi powyżej. Ludzie są dziwni. ja nauczyłem sie trochę obsługiwać nieporozumienia, bo swego czasu robiłem big imprezy w swym 40 metrowym mieszkanku, gdzie było dużo dragów, byli jacys poeci, ale też czasem trafił sie przebrany dresiarz, lub rozchisteryzowana dziewucha. A dragi, jak to dragi, wiadomo, "trzeba umieć je konsumować", ktos widział coś inaczej, drugi nie zrozumiał i afera była gotowa, ale zasada była jedna. Możesz mieć inne zdanie, ale SZAKUNEC musi być. Żadne tam rzucanie mięchem, albo wypierdalaj z naszego zakładu. Kilku ludzi w trybie przyśpieszonym opusciło afterek i dostało bana i potem każdy już wiedział, że u mnie na imprze mozesz robić wszystko, ale każdy ma sie czuć bezpiecznie i swobodnie. KAŻDY, to znaczy TY, ale też ludzie z którymi Ty rozmawiasz.
~Beatitude    10.04.2008 @07:51:41
Ojojo...nadęte kółko mistrzów wzajemnej adoracji z nas taaa? Nawet nie wiedziałam ,ze się adorujemy....

A tak serio to mam dziwne wrażenie, ze przez tego pana przemawia zraniona duma czy ego...w każdym razie-kiedyś został odrzucony, zabolało go jak cholera i teraz się odgrywa. Bywa. Kulturą to on nie grzeszy....

A ty roodah za młoda jesteś no (uwielbiam jak ktoś zaczyna rzucać tekstami moich babć)
_______
zboczeńcy.
~Redink    11.04.2008 @09:00:22
no a ja tu od niedawna i na żadna adorację się jeszcze nie załapałem, kiedy odbędzie się następna Wzajemna Grupowa Adoracja? Lubię takie zabawy, nie chciałbym przegapić to nie to co adoracja w zaciszu domowym z partnerką/nerem nie mówiąc już o samoadoracji, któa jak wiadomo prowadzi do wyniszczenia onanizmu ... tfuuuuu! organizmu
_______

Zapraszam do mojej drugiej galerii: http://redcity.digart.pl
^PokahontaZz    19.04.2008 @09:05:46
jestem wybrańcem oh ah

bardzo dobrze Rooda
_______
w moim ciele lawa .
-    04.06.2008 @17:57:11
... ojej, tak go podkurwiłaś, że aż wywalił wszystkie swe digarty .. Dramat romantyczny normalnie..
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt