Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Ilustracja
Grupa otwarta

o grupie
Państwa tworzących oraz interesantów do kupy zbieramy.

właściciel

moderatorzy

Co mogę poprawić
24.08.2012 @22:36:08

~komiksowakreska    24.08.2012 @22:36:08
Witam
Jak w temacie. Co według Was mogę poprawić w tych pracach?
Dodam, że to trochę mój własny styl robiony "na przekór regułom". Kreska jest krzywa i brudna, i taka ma być interesują mnie pozostałe szczegóły nad którymi mogę popracować
http://komiksowakreska.digart.pl/
'Lucanus    24.08.2012 @22:42:04
Tego typu informacji oczekuj pod digartami, w formie komentarzy.
'kainone    24.08.2012 @22:48:22
Twoja wypowiedz a zwłaszcza fragment: "taka ma być" nieuchronnie kieruje Cię do tego wątku:
http://tinyurl.com/d3gx2y6
_______
W zeszłym roku zapisałem się do grupy wsparcia dla antyspołecznych ludzi.
Jeszcze się nie spotkaliśmy.
~DJakub    24.08.2012 @23:03:41

^kainone

Co do prac...
Wygładzić kreske, oczyścic... McFarlene'a czy Bisleya stylem nie przypominasz, wiec nie ma sensu do prostych, oszczednych form i postaci, stosowac ''brudnej, krzywej'' kreski... to strzał w kolano.
Zdecyduj sie na bardziej uniwersalne ''światło'', niektóre kolory na twoich ilustracjach wygladaja jakby były oświetlane innym źródłem światła niż cała reszta- zbyt jaskrawe. Kolory ogólnie. Poczytaj na temat koła kolorów, kombinacji i zestawien estetycznych dla oka, eg. kotrastujące, sąsiednie, etc. Zainwestowałbym też w szczegóły samego lineartu. Przedstawiajac budowle bacz na izometrię. Kolorowanie lineartu miekkimi brushami, badź gradientami czasem sie nie sprawdza. To tyle.
~komiksowakreska    24.08.2012 @23:10:31
~DJakub - dzięki, konkretna odpowiedź, o którą mi chodziło
^kainone - niekoniecznie o to mi chodziło chociaż może to tak wyglądać - zgadzam się z Tobą hehe
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt