Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Ilustracja
Grupa otwarta

o grupie
Państwa tworzących oraz interesantów do kupy zbieramy.

właściciel

moderatorzy

Samo-łuczenie się jako sposób na życie
20.11.2007 @20:21:03

~Rubinos    20.11.2007 @20:21:03
Po pierwsze witajcie....

Samouczenie...poprzez własny ośrodek postrzegania jest bardzo Ciekawym sposobem na pozyskiwanie wiedzy....nie wykluczam tu możliwości podpierania się literaturą tematyczną i wizytacji na specjalnych wystawach i imprezach...gdyż trzeba się uczyć z otoczenia a tak naprawde to chęć i serce w pozyskiwaniu i uczeniu się jest najważniejsze...a jakie są wasze opinie?

bo ilu z was tak naprawde w życiu nie wiedziało co robić...zaczłeło się wkręcać w przyjemności uczyć tego co kochacie a teraz zbijać na tym większy chajs niż zwykłe robole
~kirkorinc    30.11.2007 @10:59:23
... hm... a o co chozi?
ale z ostatnim zdaniem zgodzę sie w całej rozciągłości tego wywodu.
kase robię na tym co lubię robić
~Rubinos    01.12.2007 @01:41:52
No i własnie o To chodziło....ile siły potrzeba była ażeby mażenie zrealizować...i jak się okazało jak najoczywistrza i włąsciwa to jednak była droga.....

jak mało czasem trzeba a do jakich to monstrum rozmiarów dorasta
!reneg8bober    02.12.2007 @18:32:06
mażenie ;D <piona>

'bo ilu z was tak naprawde w życiu nie wiedziało co robić...zaczłeło się wkręcać w przyjemności uczyć tego co kochacie a teraz zbijać na tym większy chajs niż zwykłe robole '

wyglonda na to rze nie wielu

a to wkrencanie sie w przyjemnosci to mozna bardzo opatrznie zrozumiec. ja np sie od dawna wkrecam w roznorakie przyjemnosci i chua z tego mam pieniedzy, jeszcze musze sam placic zazwyczaj ;D dlatego ku ascezie sie coraz bardziej pszychylam

_______
Ihr habt die Macht, aber wir haben die Nacht
~kirkorinc    03.12.2007 @15:21:06
hm... zastanawia mnie jedno. Skoro jest słowniczek tutaj, dlaczego tak nachalnie robicie błędy??
>>RZE<< pisze się chyba ŻE?

~kirkorinc    03.12.2007 @15:22:15
potem się ludzie dziwią, że pracy nie mogą znaleźć w zawodzie :P
!reneg8bober    04.12.2007 @03:37:36
gdzije ten słowmiczeg

tak naprawdę to jest taka akcja. bo jak się czyta dużo takich błędów to się człek wypacza. ale jak się do tego czyta dużo książek przyzwoitych np, to nic nie szkodzi wtedy. dlatego apeluję: mniej internetu więcej bezbłędnej literatury! mniej dąsu więcej dystonsu!
_______
Ihr habt die Macht, aber wir haben die Nacht
~kirkorinc    04.12.2007 @22:18:43
kto się tu dąsa?? po prostu że przez RZ to już przegięcie jest :D

- mnie samemu zdarza się szybko pisać i czasami zapominam lub zjadam końcówki i języczki.
Ale dzięki temu wątek sie rozwija i nam grupy nie zamkną :D
~tomeo    08.01.2009 @21:08:58
a ja sie tylko przywitać chciałem. Z góry mówię że "dysortografem" jezdem, ale sie staram.
~szarosen    04.06.2009 @22:22:43
analfabetyzm wturny się szeży ;D
_______
mushrooms poppies sugar and spice
all those things are very nice
when combined the proper mixture
makes a getting small elixir
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt