Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

ASP GDANSK
Grupa otwarta

o grupie
studenci i sympatycy
A(kademi)
S(zykownego)
P(aznokcia)
w Gdansku

jedziesz !

właściciel

Prośba o pomoc w wykonaniu kolorowanek dla dzieci
24.01.2014 @16:09:57

~mukolandiapl    24.01.2014 @16:09:57
W mojej głowie powstał pomysł, który ma na celu pomóc naszej córeczce Julii, która jest chora na mukowiscydozę ­ nieuleczalną chorobę genetyczną ­ zdobyć pieniądze na leczenie i rehabilitację, oraz pomóc innym dzieciom i fundacji PTWM (Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział Gdańsk).

Co to za pomysł?

Chciałbym wykonać książeczki kolorowanki, które są bardzo popularne wśród dzieci i rodzice często je kupują.

Dlaczego tak?

Ponieważ mam niewielką drukarnię cyfrową i książeczki wykonywałbym w swojej firmie. Cały dochód ze sprzedaży książeczek wpłacany byłby na konto PTWM i przeznaczany wyłącznie na walkę z chorobą.

Koszty druku i wykonania pokrywałbym ja, a w przyszłości może również sponsorzy.

To bardzo prosty pomysł, którego celem jest zdobycie tak bardzo potrzebnych p
ieniędzy ­ dając coś od siebie, nie oczekując darowizn, czy tradycyjnej pomocy. W pomyśle pojawia się jednak problem, dotyczący stworzenia takich książeczek. Nie mam niestety takich umiejętności, dlatego chciałbym prosić o pomoc.

Chodzi o wykonanie rysunków i okładek do takich książeczek. W ilości osób, które zainteresowałyby się projektem jest siła, jeśli kilkadziesiąt osób zechciałyby stworzyć i przekazać po kilka takich rysunków, będę w stanie takie książeczki wykonać. Oczywiście w książeczkach umieściłbym dane osób, które wykonały dane projekty, mogę również w zamian przekazać bony wartościowe do wykorzystania na druk w mojej drukarni.

Pozdrawiam serdecznie.

Michał Ból
http://www.julkabolka.pl
https://www.facebook.com/julkabolka

w razie zainteresowanie proszę pisać na: michal@julkabolka.pl
ostatnio edytowane: 2014-01-24 16:22:58
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt