Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

photoshop
Grupa otwarta

o grupie
Grupa dla użytkowników Adobe Photoshopa (bez rozróżnienia wersji).

Porady, tutoriale i doraźna pomoc dla członków grupy.

właściciel

moderatorzy

Tworzenie interaktywnego dokumentu w Photoshopie lub...
12.12.2014 @00:34:16

~kosodrzewinabo    12.12.2014 @00:34:16

Czy wie ktoś jak robi się interaktywne linki w Photoshopie zapisane w formacie PDF?
No wiecie, zrobiłem sobie dokument PDF i chcę by był on interaktywny. Dlatego chciałbym pod tekst oraz pod obrazki podlinkować jakiś adres, który będzie klikalny w trakcie przeglądania naszego PDFa.
Również stworzenie drugiej strony dokumentu PDF będzie mi też potrzebne. Czyli potrzebował będę projektu, który zawierał będzie dwie strony A4.

Nie ma absolutnie żadnego problemu by zrobić to w oprogramowaniu Corel Draw. Potrafię tam to zrobić.
Jednak nie mam bladego pojęcia jak zrobić to samo w Photoshopie lub Illustratorze. Co ciekawe, nie znalazłem do tego żadnych tutoriali na YouTubie. Może więc ktoś stąd mógłby mi z tym pomóc?
^wilku    12.12.2014 @01:09:17
Hmm. Musisz zapisać obie strony jako warstwowe pdf i wybrać 'preserve photoshop editing capabilities'. Powinny mieć możliwe do kliknięcia linki i adresy mailowe. Pamiętaj żeby nie używać na czcionce faux bold / faux italic, bo wtedy nie będzie to możliwe. Następnie użyj automate->pdf presentation i wybierz oba pliki, powinno ci zrobić z nich jednego pdfa z zachowaniem linków itp.
_______
Nie ma brzydkich projektów, są tylko zgodne z briefem.
~PITBUL    16.04.2016 @18:34:15
HEJ WITAM
POTRZEBUJE POMOCY W PENEJ BARDZ WAZNEJ SPRSAWIE DOTYCZACWJ ZDROWIA I ZYCIA POMZE MI KTOŚ?
~PITBUL    16.04.2016 @18:38:01
NA FB DODALEM JAKO ZDIĘCIE W TLE MÓJ APEL Z PROŚBA O POMOC W LECZENIU MOJEJ CEŻKIEJ CHOROBY JAKA JEST STWARDNIENIE ROZSANE I NIE WIEM JAK PODLINKOWAĆ PEWIEN ADRES
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt