Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

JOHNNY DEPP
Grupa otwarta

o grupie
Dla wszystkich miłośników i fanów talentu Johnny'ego Depp'a.

Prawdziwe nazwisko: John Christopher Depp III
Zawód: aktor, muzyk, reżyser, scenarzysta
Data urodzenia: 9 czerwca 1963
Miejsce urodzenia: Owensboro, Kentucky, USA
Wykształcenie: rzucił szkołę średnią
związany z: Sherilyn Fenn, Jennifer Grey, Wioną Ryder, Kate Moss, Vanessą Paradis
http://www.stardoll.com/pl/dolls/422/Johnny_Depp_2.html

właściciel

Najgorsza rola J.Deppa
23.02.2008 @12:54:29

1 2 Następna strona
~aghatil    23.02.2008 @12:54:29
Skoro jest temat o najlepszych filmach z J.Deppem to możemy porozmawiać też o filmach, które naszym zdaniem po prostu się nie udały

Tak więc jak ja to gdzies już wspominałam moim zdaniem filmem, który można uznac za kompletną pomyłkę był Truposz.
~thymotka    02.03.2008 @09:04:43
Tak sie sklada, że "Truposz" to jeden z moich ulubionych / jesli nie ulubiony w ogole/ filmow z deppem
dlaczego ci sie nie podobal?
wg. mnie jest prze cudnie liryczny i pelen symboli. w dodatku jest fajnie krecony i ma niepowtarzalny klimat. no tort z wisienka na wierzchu :D

nie znosze natomiast "odważnego":/
cale szczescie, ze aktorstwo to wciaz glowne zajecie johnnego...
_______
głupia kiełbasa
~mazziaa    04.03.2008 @17:35:36
pewnie wiele osób się oburzy ale ja nie przepadam za 'Charli i fabryką czekolady'...
Oglądałam ten film z 5 razy, ale mimo wszystko jest z lekka nudny :Di Dżony tam dziwnie wygląda
~aghatil    06.03.2008 @21:48:17
Truposz mi sie nie podobał, bo był (dla mnie) nadzwyczajniej w świecie nudny.

A co do `odważnego to również mi sie nie podobał z podobnego powodu co film wyżej wspomniany.

~heart    13.03.2008 @17:22:53
mi sie nie podobal Zona astronauty on tam nie pasowal do tej roli
_______
czas napisac tu cos madrego
~RighteousSuicide    15.03.2008 @00:07:06
Hmm cos o Las Vegas było, beznadziejny film w ogóle. Nie wysiedziałam przy nim.
_______
Czy zachowało tamten blask, Prowansji niebo pełne łask, a może dawno puste jest?
~nipu    22.03.2008 @20:03:45
najgorsza jego rola to Charli i fabryka czekolady
_______
-------> http://www.nipu.digart.pl <----------
Nie dziękuj też oceń moje prace.
~daeRyraM    27.03.2008 @14:42:39
ja nie mogę powiedzieć, że w której roli był zły bądź, że źle zagrał... ale najgorszy film z nim jaki widziałam to "Żona astronauty", beznadziejna fabuła. dobrze zagrał tą przemianę z dobrego na złego;] a sam bohater zachowywał się jak psyhol, ale to już inna sprawa:P
~KeeponRolling    30.03.2008 @15:44:03
Żona astronalty jest... dziwna X.x' chociarz zagrał dobrze.
Mi najbardziej nie podobal sie "Człowiek który płakał"
~raanii    09.04.2008 @21:42:08
Żona astronauty . Zdecydowanie.
_______
` हिन्दी का कोई भी लेख अधूरा होगा . dil .
~whitecoffee    20.05.2008 @22:40:24
Charli i fabryka czekolady ...<yhhhx/>
_______
...nie dziękuj, oceń sprawiedliwie
~sandyra    13.06.2008 @02:32:56
smiem twierdzic iz ,,koszmar z ulicy wiazow"
_______
,Po co dalej oddychać skoro ktoś ci powiedziałco odróżnia jabłko od roweru?Jeśli ugryzę rower,i przejadę się na jabłku poznam różnice.
~Rerry    13.06.2008 @12:07:19
jak dla mnie to nie ma . Wszystkie były świetne
_______
Nie dziękuj.
~IzaS    30.06.2008 @18:35:58
Ja nie mogłam znieść filmu pt. ,,Don Juan de Marco" , był to jedyny film z Deepem na którym zasnęłam co wyznacza chyba stopień jego jakości.
~RedCloud    26.07.2008 @23:14:50
w fabryce czekolady jego kreacja była swietna! Kocham jego mimikę
jeszcze nie widziałam zeby zagrał gdzies źle, ale muszę jeszcze nadrobić kilka pozycji.
ostatnio edytowane: 2008-07-26 23:16:07
_______
"Czasem ma człowiek uczucie, że pęta się na scenie nie będąc nawet statystą."
[Stanisław Jerzy Lec]
~Hollyann    05.10.2008 @00:05:32
O ile zaśniecię w kinie wyznacza stopień jakości, to musiałabym napisać że jego najgorsza rola to Jack Sparrow. Na 'Na krańcu świata' padłam jak długa, chyba pierwszy raz w życiu. W każdym razie dla mnie spanie nie jest wykaźnikiem, więc nie podam Jacka, a rolę w Wakacje w kurorcie. Rozumiem, że był 'młody i głupi' ale mógłby sobie podarować to odmóżdżające 'coś' :P
~Szakalaka    26.12.2008 @20:12:29
Moim zdaniem będzie to banalna rola Jacka w 'Private Resort', no, ale Johnny był wówczasu u progu kariery... Yhm.. Chciał zarobić trochę pieniędzy i nie myślał wówczas o tym, że zostanie aktorem, więc wybaczamy, wybaczamy. :P
~ladyysparrow    22.01.2009 @18:52:48
najgorsza rola Johnnego? Chyba nie umiem takiej wskazać, ale jeśli już to własnie rola Williama Blake'a w "truposzu". Ale nie było tak tragicznie, ogólnie film był niezły miał piękny klimat.
~Maniuchowata    09.02.2009 @12:23:23
'Charli i fabryką czekolady' . Nuda .
_______
~sweetme    15.03.2009 @22:09:46
Że niby w Charliem źle zagrał? Ludzie, on tam był przeznakomity. W życiu się tak nie uśmiałam.
Film może niektórych nudzić, ale nie mówcie, że to jeden z tych w którym zagrał najgorzej. Bo to nie prawda. Ja to np. nie lubię go w "Co gryzie Gilberta Grape'a"...ale to może przez włosy
Chociaż w Czekoladzie go ubóstwiam, a włosy ma takie same
_______
You're just some racist
Who can't tie my laces

Lily Allen, "GWB"

http://c0.grono.net/146/53/gallery-74097371-500x500.jpg
~GoHaczyliJa    30.05.2009 @18:50:13
najgorsza? trudno wybrać, ale chyba najmniej mi się podobał w "na żywo", ale ten film był umiarkowanie ciekawy, więc może dlatego... ;d
~leniwiec09    01.09.2009 @13:11:37
Hmm.. Najgorsza jego rola.. nie mam pojecia, nie widzialam zbyt wielu filmow z jego udzialem. Oprocz klasyki 'Piratow..' polecam 'Blow' bardzo dlugi, na faktach, ale Johnny zagral rewelacyjnie. Oczywiscie 'Public Enemies' maja swoj znakomity klimat! W filmie 'Co gryzie..' dla mnie gwiazda byl mlody Leonardo, ktory zagral przeznakomicie! A co do tej Fabryki Czekolady.. coz, role mial specyficzna, ale dal rade

_______
'sztuka to dreszcze na ciele, nauka, ktora sie dziele musi byc celem..'
~Liebeistverboten    05.11.2009 @19:19:55
myślę, że można jedynie wymienić filmy, które się po prostu nie udały, ale nie z jego winy. uważam,że jest on najlepszym aktorem na świecie, więc bez względu na rolę, jest świetny
~Manfreed    14.11.2009 @19:36:22
Ja uważam , że w każdym filmie zagrał dobrze bądź bardzo dobrze bądź rewelacyjnie! Jedynie mogę powiedzieć ,że jakiś film po prostu mnie nie ciekawił, nie podobała mi się fabuła. Mogę tak powiedzieć o "Piratach..." , bo rolę świetnie zagrał, pasowała do niego, ale film był dla mnie dosyć nudny. i jeszcze widziałam taki film... o jakimś takim gościu który maryśkę palił i w ogóle i też nie był dla mnie zbyt ciekawy, ale Johnny oczywiście , jak zwykle piękny i olśniewający A najbardziej to kocham to, że on ma takie fajne role i jego mimika ;P bossko
~cptAi    13.04.2010 @20:09:48
Beksa - znośny tylko bez głosu
Truposz - przydługi
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt