Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

piercing
Grupa otwarta

dziwne sytuacje :rotfl:
28.10.2007 @18:01:54

1 2 Następna strona
~paranormalna    28.10.2007 @18:01:54
z racji tego, że ludzie mający kolczyki w "dziwnych" miejscach, nieco "obiegają od normy" .. na pewno mieliście jakieś dziwne sytuacje z tym związane... .;>
_______
http://pl.youtube.com/watch?v=DhV3fkB2eUM ...para.NIEnormalnie (?)
~paranormalna    28.10.2007 @18:07:05
ja np. ostatnio stojąc w kolejce w spożywczaku usłyszałam pytanie od pewnego hmn.. "pana" ... ..
najpierw stał i patrzał się, patrzał i jeszcze raz patrzał... z zaciekawieniem,
po czym spytał co znaczy mój kolczyk (posiadam meduse) .....
odpowiedziałam, że nic konkretnego, że to taka moja zachcianka...
... odpowiedział, że dziwne, bo on już widział wszędzie .. - nawet na dzyndzlu ( <--- jak to określił ) ... i że podobno nie był to taki mały kolczyk jak mam ja, tylko taki dość pokaźny, na co ja odpowiedziałam, że ... z pewnością widziałam już większe niż on, i że takie mi się podobają .... facet.. speszył się, bo pewnie myślał, że będę siedzieć cicho i się zawstydzę..
eh .. idioci -_-'

_______
~enemy    28.10.2007 @18:48:33
tak starsze panie się mnie boją i czasami ludzie krzyczą np "boże co ona ma w ręce/uszach/karku..";]
~clinic    28.10.2007 @19:53:28
ja jakies 2 dni temu zaspany slysze dzwonek i otwieram drzwi, przedemna jakas pani stoi z papierkami i jakims indentyfikatorem i mowi ze zbiera kase na jakies tam pierdolki charytatywne , mowie ze nie mam nawet grosza przy sobie (na serio no nic nie mialem w kieszeni ) a ona do mnie ze fajne mam chaczyki w uszach (spirale grube na 3mm) i czy ktos sie na to zlapal , mowie jej ze nie i juz chcialem zamknac drzwi a ona znowu do mnie z jakims textem ,czy to bolalo i po co mi to itd , ze nawet jej sie to podoba i fajne chyba zapomniala po chwili po co wogole przyszla :D
_______
http://www.yellowlabel.pl - COOH 6.11.2010 Katowice @ INQ // BALKANSKY 5.11.2010 Krakow @ Krzysztofory
~paranormalna    28.10.2007 @20:15:56
haha xD

.... czasem też mam wrażenie, że ludzie widzą moje kolczyki, nie mnie ;]
_______
~Nekta    28.10.2007 @23:26:33
"Coś się pani przykleiło do ust"
_______
"Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze"

J. Tuwim
~violetberry    29.10.2007 @23:05:11
''coś ci się przyczepiło do nosa''
_______
*psycho groupie cociane crazy*

~Neight    31.10.2007 @09:06:53
o. jak zrobiłam sobie septum to zima była, no i się kuleczki strasznie błyskały, to facet jakiś w tramwaju spytał sie czy przypadkiem nie potrzebuję chusteczki.
_______
'a quarter past wonderful.
~paranormalna    31.10.2007 @16:46:20
haha xDDD .. .

mnie dyrektor w szkole zaczepił, po co mi kolczyk (medusa) .. bo przecież to na pewno przeszkadza chłopakowi . powiedziałam, że chłopaka to jeszcze bardziej rajcuje
_______
~selfishlove    08.11.2007 @12:23:11
byłam ostatnio na koncercie MCR i było tam peeeełno emo :D:D:D
skaczemy sobie, zespół gra. Ciasno, że nie ma czym oddychać. Jakieś emo się odwróciło, po popatrzyło na mnie, odwróciło się znów, po czym z wielkim podziwem (serio :D) powiedziało po słowacku coś co brzmiało "AAACH ile ty masz piercingów" :D:D:D
a tak ogólnie to ciągle jacyś ludzie pytają po co mi to pff.
~szmaragdoweusta    15.11.2007 @16:58:00
nigdy w życiu nie zapomnę kretyńskiego tekstu mojego ojca pod tytułem
"nie masz praca decydować o SWOIM ciele" -.-

to ciekawe kto ma....
_______
,,(...) nasza epoka jest tak komfortowa,że stara się leczyć sumienie,ale nie uda jej się wyleczyć nas z tego,że jesteśmy ludźmi."
~fish1990    29.11.2007 @15:44:59
u mnie jets gorzejchodze do dosc specyficznej szkoly ktora mnie dosc ogranicza;/ nie moge miec tylu kolczykow ile bym chcial;/ a do tych co mam sie pluja(tzn kaza zdejmowac i mnie kontroluja;/) nie jest to moze dziwna sytuacja, ale tez raczej niecodzienna
pzdr;]
_______
...
zapraszam do komentowania moich zdjec

pzdr
...
~littleMOlka    05.12.2007 @17:48:59
"cos sie przykleilo" i jedna kobieta nawet probowala zgarnac ale na szczescie predzej ja uprzedzilam ze to kolczyk xD
~littleMOlka    05.12.2007 @17:49:34
pozatym non stop pytaja czy bolalo itp
~paranormalna    07.12.2007 @08:47:10
ja mama to samo .... uroki
_______
~aoshi    11.12.2007 @11:00:10
" masz pryszcza pod wargą" - kumpel z klasy
"Wyglądasz jak murzyn" - moja matka
~TezZzkA    11.12.2007 @22:52:47
dziadek kolczyk zauwazyl po 1,5 roku..

raz polknelam kuleczke :P

poza tym zadnych ciekawych historii :P
~paranormalna    19.12.2007 @21:53:30
ja dziś miałam śmieszną sytuację ..

zaliczałam dziś fizykę .. i nagle zakręcony nauczyciel pokazuje na moją medusę (od razu pisze, że mam trochę za dużo sztangę - zapominam zmienic na którsza:P) ... i zaczyna panikować, że zaraz mi "to" wypadnie ..
myślałam, ze umrę ze śmiechu ... ^^' :D
_______
~PannaAngelika    25.12.2007 @01:49:05
mam kolczyka w wędzidełku (smile)
moja sąsiadka: "nasza Weronisia też ma aparat na zębach" OMG
~vai    01.01.2008 @19:19:20
mama się obraziła, wyszła z domu i wróciła w nocy.
w szpitalu musiałam wyjąć spod języka bo miałam gastroskopię.
+ jestem chora przez kolczyki a i tak nadal mam zamiar je robić:P
~ObiSan    08.01.2008 @14:34:51
Ja zgubiłem jakiś czas temu kółko z ust, ponieważ (ykhym) zacisk a później całą resztę połknęła mi kumpela. Nie pytajcie jak
_______
You cannot change your fate, but... I can.
~motyleqq    23.01.2008 @16:26:20
huh, u mnie "najciekawiej" jest jak mi się gdzieś u rodziny na obiedzie kolczyk w języku odkręci... tym sposobem jednego połknęłam poza tym zjadłam niezliczone ilości kolczyków i samych kulek, raz mi się odkręcił w trakcie całowania i to była porażka
a poza tym to tylko takie tam "wyjmij to", "ciekawe jak ona przechodzi przez bramkę na lotnisku", a brat wymyśla mi ciągle nowe ksywki i w ogóle się pastwi :P
_______
in my soul there's no shelter...
~motyleqq    23.01.2008 @16:27:26
a i kiedyś, jeszcze w gimnazjum, miałam kucyka i jedna z nauczycielek zobaczyła kolczyka w karku, spojrzała się na mnie z przerażeniem, pyta co to, ja że kolczyk a ta uciekła potem prowadziła lekcje wychowawczą na mój temat...
_______
in my soul there's no shelter...
~Nansze    19.02.2008 @20:39:18
"coś cię uje***o w wargę" dwa ringi 2 mm xD albo " jak ty tą szpilą przebiłaś ucho?" mowa o industrialu ze stożkiem. Jak miałam jeszcze między piersiami to tylko coś w stylu "matko boska" i długi look na cycki, dodam że mam jeszcze tatuaż wilczej łapy a w niej wilka na prawej piersi, co potęgowało zaciekawienie :D
_______
God bless the Serial murderers
~happysadowa    24.02.2008 @13:09:54
nauczycielka, kiedy zobaczyła mój kolczyk między cyckami zapytała się, czy nie mam jakiegoś chorego chłopaka, że mi takie rzeczy wyskakują
1 2 Następna strona
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt