Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

PhotoManipulation
Grupa otwarta

o grupie
Grupa powstała dla osób, którym nie obce jest ingerowanie w zdjęcia programami graficznymi, dla osób lubujących się w abstrakcyjnych, surrealistycznych wizjach, a także dla tych, którzy tworzą własne wizje na monitorze komputera...

właściciel

Potyczki graficzne
17.12.2007 @14:18:47

~Caroll88    17.12.2007 @14:18:47
To może ja zaproponuje pewną "zabawe". Klub fotomontażu robi jedno wspólne dzieło, a ja mam pomysł na coś innego. Zabawa polega na stworzeniu z kilku zdjęć jednej grafiki. Zdjęcia dobiera jedna osoba, może być to osoba której grafika podobała sie najbardziej, może też być ustalona kolejność. co o tym sądzicie?
~sevastian    23.12.2007 @11:40:08

~charliex    09.01.2008 @23:38:04
czyli, ze niby jak....?
czy nie chodzi czasem o PhotoMonto?
~popeq    20.02.2008 @09:06:43
Nie tu chodzi pewnie o to by z wybranych zdjec ktos sie udzielil tak? Jedna praca i po kolei wszyscy.. ?

Ogolnie cos podobnego juz przerabialem.. nieciekawie wyszlo.. kazdy ma swoj styl swoje sposoby i niezbyt wychodzi integracja.
~lazzarus1    24.07.2008 @22:18:54
ok jestem za, nigdy czegoś takiego nie tworzyłem :d
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt