Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Star Wars
Grupa otwarta

Poczatki
25.10.2007 @21:55:24

~m1ke    25.10.2007 @21:55:24
Tak na poczatek. Dlaczego postanowiliscie dolaczyc do grupy i od kiedy zaczeliscie 'kochac' Star Wars?

Czy dla Was tak jak dla mnie "Gwiezdne Wojny to juz nie film, to styl bycia?"
_______
Znajdz dzis czas, by po oceniac me prace...
http://www.m1ke.digart.pl . m 1 k e . d i g a r t . p l
~otliczek    25.10.2007 @22:03:39
Ja cenie ten film za fabułę i ciekawą przygodę Zapraszam również do grupy : http://www.digart.pl/grupy/840/Panasonic_Lumix/
~Mikax    25.10.2007 @22:07:13
Star Wars oglądałem od przedszkola... 1 część bardzo mi się podobała oglądałem ją kilkadziesiąt razy. Zawsze lubię zobaczyć Star Wars o każdej porze
_______
„Mistrzem jest ten, kto patrząc oczami na to, co wszyscy widzieli, umie dopatrzeć się piękna w tym, co jest zbyt pospolite, aby być zauważone przez innych” A. Rodin
~olha    25.10.2007 @22:09:27
ja sie w sumie na star wars wychowalam choc musze przyznac ze tak naprawde to mroczne widmo mnie wciągnelo.. lubie porownywac stare gwiezdne wojny z nowymi
_______
I hope the living is joyful and I hope never to return
~AnakinSkywalker    25.10.2007 @22:26:00
Ja miałem ten przywilej że mój stary jest fanem od 77 roku Podobno gdy byłem mały nie chciałem oglądać Gwiezdnych Wojen (stary katował :D) Jakby nie było poszedłem do gimnazjum i poznałem McBeara - wielkiego fana sagi. I tak odkąd pożyczył mi Jedi Outcasta sam jestem może nie tyle fanem co fanatykiem... Byłem niestety tylko na trójce w kinie - szkoda - chciałbym obejrzeć na wielkim ekranie wszystkie... Gdzieś pod koniec gimnazjum postanowiłem z McBearem nakręcić fanowską parodię - szczegóły tutaj - http://pl.youtube.com/profile?user=DarthVejder (testy)
i tutaj -
http://www.filmweb.pl/user/627038/WEJDER.html (blog)

Jak na razie mamy ok. 15 osób i AMBICJE !!!
~m1ke    25.10.2007 @22:33:32
A ja bylem na wszystkich czesciach Na Star Wars to ja sie wychowalem ;]
_______
Znajdz dzis czas, by po oceniac me prace...
http://www.m1ke.digart.pl . m 1 k e . d i g a r t . p l
~attore    25.10.2007 @23:51:09
Hmm Gwiezdne Wojny obejrzałem po raz pierwszy majac jakies 8-9 lat.... i od tego czasu praktycnzie zdominowaly cale moje zycie....to.... dla mnie prawie jak rzeczywistosc..czasem sam nie wiem w ktorej z tych reczywistosci jestem . to religia, styl bycia, marzenia...to... ja
_______
"Where I was, I had wings I couldn't fly
Where I was, I had tears I couldn't cry..."

"W moim początku jest mój kres..."
~Kondorr    26.10.2007 @08:50:11
Ja obejrzałem Jedi oraz Empire jeszcze w kinie w komunistycznej polsce jako malutki bachorek. Od razu spodobały mi się dwie postacie... Vader i Fett, mam słabość do czarnych charakterów wielbie GW po dzień dzisiejszy... podobaja mi sie wszystkie 6 części i z niecierpliwością czekam na oba seriale (CGI & Live Action) które rozpoczną się kolejno w 2008 oraz 2009! Pzdr!

Darth Kondorr
_______
Oceniam prace, które mi sie podobają... nie ważne czy się znam na danej dziedzinie czy nie...

Hitman FanFilm:
http://www.youtube.com/watch?v=IZR6srm1Rt8
~janboruta    26.10.2007 @16:11:53
Witam. Ja po raz pierwszy oglądałem Gwiezdne Wojny gdzieś w wieku 6-7 lat, z okazji 20-lecia premiery "Nowej Nadziei". Najpierw nie mogłem połapać się w fabule i wydarzeniach, nie byłem pojętnym uczniem, ale wielbicielem SW stałem się tak w wieku 9-10 lat, gdzieś w okolicach premiery "Mrocznego Widma" (który w/g mnie najgorszą częścią sagi wcale nie jest). No i potem poszło lawinowo. Osobiście najbardziej zainteresowany jestem uzbrojeniem i wszelkimi pojazdami od speederów po impstary. Dawno niestety nic ze świata SW nie rysowałem, nad czym ubolewam, ale może jeszcze kiedyś...? W każdym bądź razie jestem ogromnym miłośnikiem sagi, choć mam wątpliwości co do większości zagadnień Expanded Universe. Bo prawdziwe Gwiezdne Wojny to filmy, zwłaszcza Stara Trylogia, a w szczególności "Imperium Kontratakuje" :D
_______
Uwaga! Liga Obrony Praw Jajeczek na Miękko policzy się z wami!
~GiP    27.10.2007 @13:01:24
to sa poprostu swietne filmy
pelne przygod w pieknymswiecie, a po za tym ma swietne czarne charaktery
-norad2    03.11.2007 @14:29:39
dzięki starwars nauczylem się rysować.... Gdyby nei ten film nie byłbym tym kim jestem
~MisterJedi    04.11.2007 @16:30:05
ech wystarczy spojżec na mój nick i avatar hehe Uwilbiam sage Gwiezdnych wojen!
Mimo ze baba jestem to i tak jestem MisterJedihehhe
~Ciastek    07.11.2007 @21:08:00
Od dawna, a właściwie odkąd mój tata dostał na gwiazdkę pierwszą trylogię, kocham SW W domu mam filmy wszystkie w różnych wersjach, z napisami, lektorem i dubbingiem. :D
~WickerMan    16.11.2007 @19:34:59
Jedna z moich ulubionych trylogii,uwielbiam ją,intrygi,spektakularne pojedynki na miecze,strony mocy to jest to :D
_______
"Feel the sweat breake on my brow
Is it me,or is it shadows that are Dancing on the walls?"
Iron Maiden "The Clairvoyant"
~Karwan89    19.12.2007 @21:29:30
Wujek mnie kiedyś zabrał do kina na chyba VI epizod z poprawkami i się zakochałem Filmy, kreskówki, komiksy, książki, gry wszystko kocham
Najwspanialszy świat do którego często marzeniami uciekam, to właśnie świat GW
_______
Każdy ma prawo marzyć i tylko śmierć jest nas w stanie tego pozbawić.
~Cereals    27.12.2007 @13:18:29
Moi rodzice obejrzeli to ze mną kiedy byłam w zerówce. Pamiętam jak mi na zmianę napisy czytali ^^
Potem to już sama rozwijałam się w tym kierunku. Najlepsze co może być to nocny seans Gwiezdnych Wojen. Stare epizody jeden po drugim. Ach!
Uwielbiam wszystkie, jednak mam dziwny sentyment do tych, które powstały jako pierwsze (:

Niech moc będzie z Wami :P
~seythen    11.05.2008 @01:11:44
ujmę to tak: mam 3 starszych braci :D

_______
wszystko jest względne.
~erufaeleth    28.05.2008 @09:45:00
a ja wraz z chłopakiem zaczęłam ogladac Gwiezdne wtedy gdy mieliśmy je ściągnąć dla kuzynki, i tak właczyliśmy i sie wciągnęliśmy w to niesamowicie!!! potem po pare razy każdą część sie oglądało! I do tego wkręcał nam sie slang ze Star Wars hehe NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI :D
ostatnio edytowane: 2008-05-28 09:45:53
~Ciastek    13.06.2008 @22:37:57
Ja polubiłam gwiezdne wojny od małego odkąd moja siostra z moim tatą albo kuzynem jeździli na premiery i mówili, że to dla mnie za straszne i że nie zdążę z czytaniem napisów.

Po kilku latach, jak już właściwie trzecia część drugiej trylogii wyszła na VHS, ponieważ mój tata już wcześniej miał pierwszą też na kasetach, zebrałam się w sobie i obejrzałam wszystko z drobnymi przerwami rzecz jasna. W sensie w tempie jeden film na dzień.

Obecnie znam wszystkie wydarzenia i jedno największe potknięcie Lucasa:
W epizodzie VII Luke po tym jak powiedział Lei, że jest jego siostrą, zapytał się jej czy pamięta matkę, a Leia odpowiedziała, że była bardzo mała kiedy jej matka umarła, ale była bardzo piękna. A tu co? Okazuje się, że Padme nie żyła, zanim te dzieci oczy otworzyły... (Uf... Wreszcie to z siebie zrzuciłam.)

Ale ogólnie uwielbiam wszystkie filmy!!
ostatnio edytowane: 2008-06-13 22:38:37
~JediMasteR    14.09.2008 @22:50:00
Witam wszystkich fanów!
Zaczęło się z 11 lat temu, kiedy mój tata pożyczył od znajomego na kasecie VHS Nową nadzieję i Imperium Kontratakuje. Czytali mi napisy tak jak koleżance wyżej. Zacząłem oglądać jak zwykły film, ale spodobało mi sie. Chyba najbardziej te miecze świetlne. No i tak się ciągnie od kilkunastu lat i się będzie ciągnąć dalej. A mój nick też wiele wskazuje Ponadto lubię gierki ze Star Wars. Np. Battlefront II i Jedi Academy. Pozdrawiam i niech moc będzie z wami
_______
I've been waiting for you. We Meet Again At Last. The Circle Is Now Complete. When I Left You, I Was But The Learner. Now I Am The MasteR.
~ChcemCiacho    08.10.2008 @22:09:39
od małego oglądam namiętnie z tatusiem generalnie jako małe dziecko zafascynowana byłam tymi wszystkimi dziwnym stworami, oczywiście ogromne wrażenie wywarły miecze świetlne (chce taki!) i te wszystkie kosmiczne pojazdy. jak zobaczyłam Yode, to gadałam taka jak on przez tydzień. a w ogóle jak usłyszałam muzyke... od razu poczułam moc! oh, tego filmu nie da się nie kochać :D
ostatnio edytowane: 2008-10-08 22:10:00
_______
'młoda kobieta powinna używać dużo tuszu, a stara jeszcze więcej'
~Sempervirent    10.10.2008 @15:10:41
hmm, sama uwielbiam Gwiezdne Wojny od paru (chyba 5, albo coś koło tego) lat, i wiem, że po prostu nie umiem się o tym wygadać, wyczytać, zawsze muszę zajrzeć do wookiepedii żeby zaspokoić ciekawość..

Filmów na początku nie znosiłam, wręcz chciałam, żeby mój wujek (było to w Niemczech 5 albo 6 lat temu) wyłączył to "coś"i puścił jakikolwiek inny film. (Moi rodzice postanowili kupić mu na urodziny Mroczne Widmo) :D. Włączył film. Pół godziny się kręciłam się w fotelu a potem nie można mnie było od niego oderwać, ewentualnie zabrać telewizor :D
potem była cała stara trylogia, Atak Klonów, Zemsta Sithów, no i niedawno Wojny Klonów, i wciąż jest tak samo
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie SW to nie tylko filmy, ale i cała historia Republiki i innych ugrupowań, Związków i frakcji, czyli osoby i miejsca, które może nie wiele mają wspólnego z ekranizacją sagi Skywalkerów, ale które jednak dały temu wszystkiemu początek.
no, to tyle
~WickerMan    27.06.2009 @23:39:53
Nie pamiętam pierwszych częśći więc stałem się fanem wkrótce po obejrzeniu Mrocznego Widma... Film mnie powalił i od tego czasu czekałem na kolejne części... Teraz jestem zdeklarowanym fanem sagi.
_______
"Feel the sweat breake on my brow
Is it me,or is it shadows that are Dancing on the walls?"
Iron Maiden "The Clairvoyant"
~Niare    20.12.2009 @14:59:02
Nie wiem kiedy dokładnie, ale było to bardzo dawno. Pierwszy raz oglądaliśmy z tatą z kasety. Później w podstawówce z kolegą, który był i jest fanem SW i tak co jakiś czas się ogląda. Nie lubię być "fanką" czegokolwiek, ale niektóre rzeczy po prostu lubię i SW się do nich wliczają.
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt