Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Moja Rodzina...
Grupa otwarta

o grupie
Zapraszam do Mojej Rodziny
Obejmuje Patronat nad Rodziną, w końcu jestem od spraw trudnych i beznadziejnych (JudaTadeusz)

właściciel

rozmyślania o moderatorach
24.08.2012 @02:02:26

~andy57    24.08.2012 @02:02:26
Myślę sobie że coś źle się dzieje na DA
Moderatorzy czuwają i chwała im za to, ale to co się dzieje to chyba jednak przesada. Ukryto mi kolejny raz pracę (http://www.digart.pl/praca/7188459/KOLOROWY_BALAGAN_12.html) - trudno - moderator ma swoje gusta, komentarz moderatora uważam jednak za nieprzemyślany (brak pomysłu, nieprzemyślane wykonanie) i uważam, że mam do tego prawo.
Natomiast następne działania moderatora o niku RadekWator to raczej próba zastraszenia, bo jak inaczej skomentować taki tekst wysłany na prywatną wiadomość cytuję: "Ocenianie DD w odwecie za ukrycie pracy moze spowodowac zablokowanie Twojego profilu.
Nie tolerujemy ty tego typu zachowan !" (pisownia oryginalna)
O moderatorze też nie najlepiej świadczy motto w stopce: "Jestem grzeczny dla grzecznych" - to znaczy że jeśli nie jestem grzeczny to ... no właśnie to co?
Przypuszczam, że chodzi o wpis pod tą pracą http://www.digart.pl/praca/6088561/______________________.html .
Znaczy się mogę oceniać dobrze, jak będę oceniał źle to mnie zablokują. A mi się naprawdę czasem coś nie podoba. Przy takiej interpretacji to każda moja ocena może być traktowana jako odwet bo trochę moich prac zostało ukrytych czy nawet usuniętych ze względów na brak walorów artystycznych czy tez nie przemyślenie.

I boli mnie jeszcze jedno. Błyskawiczna reakcja w tym przypadku. A kiedy próbowałem uzyskać np wyjaśnienie co z moim zapłaconym kontem jeśli ze względu na długotrwałe optymalizację nie mogę korzystać z usługi to nie doczekałem się odpowiedzi. Więc zrezygnowałem z płacenia uznając, że to nie ma sensu w takich warunkach. Nie doczekałem się również żadnej odpowiedzi na prośby o uspokojenie grasujących "troli" w komentarzach pod pracami używających różnych inwektyw i słów uznanych publicznie za nieprzyzwoite. Czyli wnioskuję że jedni (lepsi) mogą a inni (gorsi) nie mogą.

Mimo wszystko pozdrawiam pana moderatora ukrywającego się pod nikiem RadekWator i pozostałych życząc dobrego samopoczucia.
_______
don't worry, be happy
~mykk    24.08.2012 @10:28:57
no nie powinni ukrywać takich ładnych prac.
~QNAMANmanga    18.09.2014 @23:51:32
Wiele osób miało kiedyś ukrytą pracę, może zamiast się burzyć zastanów się co jest nie tak?
~Theressa    19.09.2014 @14:24:59
Patrząc na niektóre galerie, i tak jest duża tolerancja co do odsiewu prac.

Jak napisał ~QNAMANmanga, niemal każdy miał kiedyś ukrytą pracę i jeśli umie się przyjąć krytykę, zastanowić się, czy praca serio jest fajna, można na tym skorzystać. Oprócz tego, digart to nie miejsce na stosy prac wszelkich, jakiś porządek być musi, żeby trzymać poziom.
^Kazejin    19.09.2014 @14:29:51
Ło jejku ukryli strasznea mi ile usunęli to ohoho, tez się burzyłem aż się ogarnąłem Teraz mógłbym się burzyć dlaczego jeszcze nie mam DD No cóż trzeba jeszcze popracować.
*thedreamseller    19.09.2014 @14:44:09
~Xanthoria, a ja wiem, co jest powodem ukrycia tej jakże pięknej pracy. Ogólnie jest niezła, tzn. jakbym tak umiał malować, to bym się cieszył. Ale twarz tej kobiety z Twojej pracy wygląda, jakby wjechał w nią pędzący tramwaj pełen głodnych motorniczych.

edit: i nie, żebym się nabijał z osób, które taki los trafił. nie, nie. to tylko moje subiektywne odczucie, bo twarz nie wygląda naturalnie.

edit2: a mi ile zdjęć usunęli, łoho...
ostatnio edytowane: 2014-09-19 14:45:51
_______
http://fb.me/thedreamseller - fanpejdżyk
http://rafalputtkammer.tumblr.com/ - kotlety

!janurz    19.09.2014 @14:50:07
Thedreamseller - odbierasz artyście prawo do wyrażenia uczuć osób przejechanych przez tramwaj. To zwykły dyskurs wykluczenia i przemocy.
!janurz    19.09.2014 @14:50:41
@Moja Rodzina - moderatorzy ukrywają Wasze prace, bo ZAZDROSZCZĄ. To potwierdzone.
ostatnio edytowane: 2014-09-19 14:50:54
_______
http://www.chalwazwyciezonym.blogspot.com
~Cremia    19.09.2014 @15:15:03
Z całym szacunkiem ~andy57 ale napisałeś pod wyżej wspomnianą fotą: "jakoś nie widzę w tym pomysłu", a napisz mi proszę jaki pomysł zawarłeś w tym kwiatku?:D

Nie obrażaj się tylko następnym razem pomyśl 10 razy zanim zaczniesz myśleć co narysować.

Mi kiedyś modzi też pozazdrościli rysunku ołówkiem. Chyba dlatego, że tak pięknie go zeskanowałam...:P
*KrzysztofSierpien    19.09.2014 @15:38:45
moim zdaniem modki w ogóle nie powinny się bawic w ukrywanie tylko od razu wywalać syf
nie powinno byc w ogóle opcji "ukryj"
dzień dobry
_______
Digi Art - Dawni użytkownicy DA
https://www.facebook.com/groups/1648746785395010/
*thedreamseller    19.09.2014 @15:41:39
Niestety, istnieją bardzo słuszne przypuszczenia, że powstała w ten sposób wolna przestrzeń (dziura, nicość) na serwerach digartu wchłonie cały wrzechświat.
*KrzysztofSierpien    19.09.2014 @15:54:05
to mit
czarne dziury nie istnieją
_______
Digi Art - Dawni użytkownicy DA
https://www.facebook.com/groups/1648746785395010/
*dobryizly    19.09.2014 @19:31:59
Andy
Xan

Prace do których wkleiliście linki są bardzo słabe
Pozdrawiam
_______
moze mam jeszcze opowiedziec jakis dowcip?
+eleroo    19.09.2014 @20:33:04
Twarz jak twarz, ale jej piersi wyglądaja jak płyty CD no i coś się stało z ramieniem lewym (jej prawym) - ludzie nie maja takich mięśni.
+trzypozycje    19.09.2014 @20:43:48
"Fatalnie namalowane niepełnosprawne kobiety z pryszczem w ogóle nie powinny wychodzić z szuflady" - JKM
_______
Yes, I am
fresh like DAMN
*jedrusik    20.09.2014 @15:06:29
Żaden moderator ukrywając pracę nie ma na celu "dokopania" użytkownikowi. Ukrywanie prac odbywa się z prostych powodów: po pierwsze - próbujemy podnieść jakość serwisu, tak, aby zachęcić świetnych artystów do prezentowania tutaj swoich prac - a chyba każdy lubi oglądać to co najlepsze i uczyć się od najlepszych - prawdaż? Ale gdy artysta zobaczy tonę słabizny, to nie zainteresuje się takim portalem, który nie wpłynie w ogóle na jego rozwój. Po drugie - istnieje taka funkcja jak obserwowanie użytkownika - więc w każdej chwili możecie przeglądać prace użytkowników, którzy was interesują.

Ja powiem tak od siebie: gdy zakładałem tu konto, bodajże w 2006 roku, to miałem notorycznie ukrywane prace. Też się wkurzałem i podchodziłem do tego podobnie, jak wielu użytkowników obecnie, czyli "co ten moderator, przecież miała taki wysoki słupek". Dopiero z czasem, gdy dostawałem notoryczne kopy w dupę, zacząłem się uczyć. Od ochów i achów nigdy się niczego nie nauczycie. Od czasu do czasu solidna krytyka jest potrzebna, bo powoduje, że człowiek schodzi na ziemię. Moderatorzy też czasem robią słabe zdjęcia. Tylko, że próbujemy wprowadzać selekcję - nie wrzucamy na Digart wszystkiego jak leci, po 20 prac dziennie. Na DA jest dużo osób, które maja po kilka tysięcy zdjęć w galerii - z czego to non stop te same, utarte motywy, eksploatowane po kilkaset razy. Nawet najlepsza galeria może zbrzydnąć, gdy publikuje się zbyt dużo takich samych zdjęć.

Także więcej dystansu, jeśli uważasz, że Twoja praca została ukryta niesłusznie, otwórz zdjęcia najlepszych artystów, porównaj, zobacz ile Ci jeszcze brakuje i staraj się podnosić poziom. Proste.

Edit: Żeby nie było, że się wymądrzam - ja też daję swoje zdjęcia do oceny o wiele lepszym ode mnie i sam dostaję często ostrą krytykę .

ostatnio edytowane: 2014-09-20 15:10:54
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt