Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Handmade
Grupa otwarta

o grupie
Ta grupa została stworzona z myślą o tych, co tworzą własnoręcznie. Biżuteria, rzeźba, haft , rysunek - jest wiele możliwości!

właściciel

Poza handmade
03.11.2007 @19:03:03

~Chalina    03.11.2007 @19:03:03
Czy ten dział to jedyny, w którym jesteście aktywni? Wolicie być wyspecjalizowanym w jednej konkretnej dziedzinie sztuki, czy poszukujecie nowych technik?
Osobiście lubię eksperymentować w wielu działach: rzeźbie, biżuterii, fotografii, rysunku (choć ani jednego jeszcze nie opublikowałam). Próbuję także sił w hafcie.
_______
Nie oceniam. Sama treść komentarza powinna być wystarczająca.
^PokahontaZz    04.11.2007 @21:25:24
ja również działam na wszystkich płaszczyznach
z różnym skutkiem ale lubię eksperymentować, poszukiwać:D
_______
w moim ciele lawa .
~Nigusiowa    09.11.2007 @21:11:42
oj dużo działów przeleciałam różnie wychodziło ale praktyka czyni mistrza.
_______
"Umrzeć-spać-nic więcej"
~CzarnaWrona    05.12.2007 @19:45:28
fotografia, biżuteria i inne takie jakieś śmieszne rzeczy.
a chciałabym nauczyć się rysować
_______
Ty będziesz panem Chodnikiem, on Panem Dywanem. Powitajcie pana Samolota...

~Chalina    27.12.2007 @16:30:07
Nauczyć się rysowania można w jeden sposób. Ćwiczyć i obserwować.
_______
Nie oceniam. Sama treść komentarza powinna być wystarczająca.
^monikalaskowska    01.01.2008 @15:35:34
Generalnie zajmuję się tylko tym ,co prezentuję tutaj. Nie mam tyle czasu,żeby bawić się w inne rzeczy. Rysować nie umiem, fotografią zajmuje się mój Ukochany, więc ja to jedynie jako modelka od czasu do czasu. Ale lubię wszelkiego rodzaju wyszywanie, szycie. Ale teraz już tylko jak trzeba zaliczenie na przedmiot. Brak czasu.
~Oiran    11.06.2008 @22:25:43
Ogólnie piszę prozę (czy dobrą, kwestia gustu), kiedyś sporo rysowałam, ale na digart nie zamieszczam. Może kiedyś zabiore sie za modelinę...?
_______
wisteriagardens.eu
~shirin23    08.09.2008 @23:43:04
ja zaczynałam od malarstwa...potem rysunek z elementami grafiki (w tym również komputerowej, co wymogły na mnie moje studia)...ostatnio zainteresowałam się (i całkowicie poświęciłam) tworzeniu biżuterii głównie z tego powodu, że sama lubię od czasu do czasu zakładać coś wyjątkowego
~Sonjia    27.11.2008 @16:41:34
spróbowałam raz fotografii. no i źle nie było. ale ile można robić tryptyków metalowych słoni? póki co wolę nie próbować kombinować.
_______

~ingie    18.12.2008 @20:31:30
zaczynałam od fotografii, ale to zdecydowanie nie moja dziedzina... więc skupiam się na tym, co lubię najbardziej i w czym (jak sądzę) jestem dobra. więc zostaję przy szydełku
~AnnAntonina    28.12.2008 @22:28:11
praktycznie od zawsze lubiłam coś tam kleić, dziobać, wycinać, wyszywać, składać czy sklejać ogólnie jakieś domowe pierdułki
potem była fotografia (i nadal jest), a potem odkryłam biżu i na razie tu działam najwięcej, choć na pewno nie tyle ile bym chciała
~trank123    30.12.2008 @22:36:31
Uwielbiam experymenty robie to juz od lat , malarstwo i bizuteria artystyczna rozne jej formy ,no i doszla muzyka wlasnych pomyslow na gitare w roznych technikach . Czasem jest tych pomyslow za duzo zeby wszystko ogarnac i szybko zrealizowac .Fanstyczne pomysly iich klimat to muj swiat i ten czad tworzenia jest " suer "jak cos wychodzi dobrego
~dash    11.02.2009 @11:20:50
biżuteria/zabawki/ubrania/torby/strony www/ilustracje/street art/blogging - jak na to wszytsko znaleźć czas?
~inezart    25.11.2010 @08:08:38
Jeśli chodzi o mnie ty tego dużo było Decoupage, biżuteria, filcowanie, szydełkowanie. Teraz jestem przy quillingu i już przy tym zostanę :D
~Shayneen    02.12.2010 @17:05:48
Zdecydowanie patchwork i quilting. W tym się wyspecjalizowałam i raczej nie mam czasu na nic innego. Jednakże od czasu do czasu sięgam po filc, druty i szydełko
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt