Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Handmade
Grupa otwarta

o grupie
Ta grupa została stworzona z myślą o tych, co tworzą własnoręcznie. Biżuteria, rzeźba, haft , rysunek - jest wiele możliwości!

właściciel

Moderacja handmade
29.03.2011 @11:47:52

+aleksandralubinska    29.03.2011 @11:47:52
Szanowni Państwo,

jak widać, nasz mały dział rękodzieła doczekał się po latach osobnego moderatora - i jestem nim ja Nie piszę jednak wyłącznie po to, by się przywitać.
Przekopawszy cały dział rękodzieła (ponad tysiąc stron!), zauważyłam, że niektórzy twórcy nie zdają sobie sprawy z faktu, że handmade ma swój osobny podregulamin. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nim i skorygowania swoich prac pod jego kątem. A oto link: http://www.digart.pl/forum/temat/239230/INNE_%3E_HANDMADE.html
Szczególnie apeluję o niewgrywanie złej jakości fotografii, zdjęć z komórki, czy niedbale zrobionych. Nie będę miała możliwości polecenia takiej pracy, choćby była nie wiadomo jak genialna.
Przypominam także, że pod pracami n i e w o l n o podawać linków do stron komercyjnych, galerii, sklepów, blogów z cennikami, aukcji Allegro etc. Proszę o wysyłanie mi PMów z linkami do prac łamiących Regulamin.
Poza tym na grupowym forum powstanie za chwilę wątek, w którym linkować będzie można prace, uważane przez Was za wybitne. Teoretycznie mam za sobą, jak pisałam, cały handmade, ale jest wysoce prawdopodobne, że coś mi umknęło

Serdecznie pozdrawiam
Aleksandra Lubińska
ostatnio edytowane: 2011-05-03 12:22:07
_______
Gówno Sonata
^lilienn    29.03.2011 @12:09:13
no, to powodzenia
zwlaszcza z tymi tysiacami stron :P
+aleksandralubinska    29.03.2011 @13:08:55
To już zrobiłam
_______
Gówno Sonata
^lilienn    01.04.2011 @09:34:17
ale beda kolejne
~PanoramaLeSage    11.01.2013 @16:58:54
a jednak regulamin działa i jest aktualny gdzie wejdę tam link na bloga facebooka i inne strony pod pracami już myślałam że regulaminu nie ma a tu proszę niespodzianka
+aleksandralubinska    25.07.2013 @17:10:40
O ile nie są to strony o charakterze komercyjnym, można to robić. W pozostałych przypadkach proszę o zgłaszanie do abuse lub informowanie moda (czyli mnie).
_______
Gówno Sonata
+aleksandralubinska    25.07.2013 @20:30:07
Nie bardzo. Najogólniej wygląda to tak: link do sklepu - nie, link do strony, gdzie masz ceny, czyli bezpośrednio wskazujesz, że sobie chętnie pohandlujesz (niezależnie od tego, czy mówimy o blogu, czy Fejsie, czy czymkolwiek innym) - nie, bezpośrednie oferty pod pracami - też nie. Adres strony jako znak wodny lub wypisany na pracy - nie. Nie ma co ukrywać, system jest kulawy, bo nie będziemy przecież sprawdzać czy ktoś nie linkuje do strony na której linkuje do strony, na której linkuje... poza tym, jeżeli ktoś chce, to artystę znajdzie, ale staraliśmy się wypracować rozwiązanie kompromisowe pomiędzy totalną inwigilacją a traktowaniem Diga wyłącznie w kategorii tablicy ogłoszeń.

Regulamin mówi:

"[Uprasza się] o nie reklamowanie swoich sklepów na allegro czy innych poprzez podawanie namiarów na nie w komentarzu autora pod praca - od tego jest profil i 'o mnie'. Prace z reklamami będą usuwane."
ostatnio edytowane: 2013-07-25 23:25:11
_______
Gówno Sonata
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt