Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Handmade
Grupa otwarta

o grupie
Ta grupa została stworzona z myślą o tych, co tworzą własnoręcznie. Biżuteria, rzeźba, haft , rysunek - jest wiele możliwości!

właściciel

Wasze techniki
07.12.2007 @17:40:41

~Chalina    07.12.2007 @17:40:41
Prace z tego działu są różnorodne.
Jakich technik najczęściej używacie? Zastanawia mnie także, w jaki sposób się ich nauczyliście.
ostatnio edytowane: 2007-12-07 17:40:50
_______
Nie oceniam. Sama treść komentarza powinna być wystarczająca.
^monikalaskowska    01.01.2008 @15:38:39
Technika?? wire wrapping..... jak się nauczyłam??? sama.... oglądałam prace najlepszych...... takie trudne to nie było.
~Oiran    11.06.2008 @22:24:25
'tsumami' czyli składnie pojedynczych płatków w kompozycje. Made-in-Japan
_______
wisteriagardens.eu
~Killy    12.06.2008 @13:07:49
plastelina + przeróżne przybory - od nożyków, przez spinacze po śrubki Zacząem w wieku 6 lat. Potem wprowadzałem coraz więcej urozmaiceń
_______
będzie ucisk ścisk i pisk
~Galaxia    17.06.2008 @21:00:44
Decoupage! Kupiłam książkę...,która długo leżała na półce, pokryta kurzem... A potem znalazłam świetne forum o tej technice, było tam dużo rad dla początkujących i tak się wciągnęłam...Decu to moje hobby i pasja prawie od roku. Się zrymowało;P
~Chalina    23.08.2008 @18:56:11
Galaxia: sama od niedawna interesuję się tą techniką, czy mogłabyś podać mi link do tego forum?
ostatnio edytowane: 2008-08-23 18:56:22
_______
Nie oceniam. Sama treść komentarza powinna być wystarczająca.
~layla50    08.09.2008 @06:26:14
Witam.Welna,skora,srebro,mineraly-to od dawna moja pasja.Podgladalam,kupilam tez plyte z kursem poczatkowym o filcowaniu,reszta nalezy do mnie.Staram sie z naturalnych surowcow robic rzeczy uzytkowe.
~ingie    18.12.2008 @20:33:57
szydełko! włóczka i kordonek, innymi słowy, chusty i serwetki. nauczyłam się w podstawówce na kółku robótek ręcznych, później mama kupowała mi gazetki ze wzorami, a odkąd mam internet, uczę się coraz bardziej wymyślnych ściegów...
~Moroszka    02.04.2009 @23:21:09
ja używam różnych technik do różnych rzeczy....ostatnio zajmuję się głównie decoupagem, trochę składam biżuterię z koralików i ninerałów- również przy użyciu szydełka i splotów makramowych, ciut spróbowałam z masą modelarską, i kwiaty z krepiny jakieś zwijałam, staram się jeszcze opanować twistart, ale jak na razie z dostępnością sznurka mam problem... czy coś więcej?? jak na razie nie przychodzi mi na myśl...
_______
always look on the bright side of life...
sprawdź zanim napiszesz http://so.pwn.pl/
~2Slonca    09.05.2009 @22:40:34
chainmaile -łączenie ogniw w formy ja np robię biżuterię
~angellour    23.07.2009 @18:16:01
w pracy lepienie w glinie i skręcanie drucików w przeróżne cudactwa (np aureolki do aniołków), czasem coś dla znajomych w ramach jednostkowego pomysłu, malowanie po wszystkim od czego farba szybko nie odejdzie.. malowanie okładek płyt na koszulkach, teraz próbuje swoich sił w "needle felting" :D
siama, siama się uczę
_______
Na lustrzanki powinno się wydawać pozwolenia....jak na broń

http://ceramikaangellour.pdg.pl Ceramika Angellour .
~inezart    25.11.2010 @08:05:54
Moją najukochańszą techniką jest quilling. Jak się nauczyłam ? Dużo czytałam o tym w internecie a później próbowałam sama coś stworzyć, teraz można powiedzieć że chyba jestem uzależniona od quillingowania
wyślij odpowiedź
Aby dodać odpowiedź musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt