Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

Puchar Davisa 2
fotografia  |  sport  |  Takumar  |  Tenis

Jarkko Nieminen w przerwie tie-breaka w drugim secie zwycięskiego meczu przeciwko Łukaszowi Kubotowi w pucharze Davisa. Chociaż kilka minut wcześniej Fin wygrywał 6:1 w tie-breaku, stracił pięć kolejnych punktów na rzecz Kubota i n przerwę schodził przy stanie remisowym 6:6.

komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!

Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
~sk8mjod Podoba mi się    27.04.2010 @13:07:18
zdjęcie łądnie ukadrowane, dobre kolory i ostrość
_______
Fuck the world and lets get high
~bzita    24.04.2010 @20:43:27
Hmm, gdzieś już widziałem podobny komentarz. Mogłeś dać cudzysłów, bo prawie zapomniałem, że to moje słowa
~rutkowski    24.04.2010 @17:31:21
w sumie ok, ale bez rewelacji i bez przesłania
_______
~kretkowl Podoba mi się    22.04.2010 @14:57:30
Podoba mi się wykorzystanie ludzi na przedplanie - nie wygląda wtedy na zwykłą reporterkę
~bzita    22.04.2010 @14:32:08
Jak znalazłeś to zdjęcie? Koleżanka cię poprosiła?
Bez wycieczek personalnych proszę.
;p
~Worldobserver Podoba mi się    21.04.2010 @14:47:13
To podoba mi się o wiele bardziej niż poprzednie.
Podoba mi sie GO.
Taki inny punkt widzenia.
_______
'..Nie mów, że jesteś lepszy, bo w czym? Co Ty piep*ysz? Stereotypy? Nie kieruj się nimi wcale . Rozumiesz? Miej własne obiektywne zdanie.'
~bzita    21.04.2010 @13:42:17
Dzięki bardzo. Nigdy nie udało mi się nawet zbliżyć do fotografii przez duże F. Rzeczywiście zacząłem bawić się fotografią mniej więcej 10 lat temu (może 9, może 11). Najpierw starym zenitem ojca, pomału ucząc się najważniejszych prawideł, później analogowym canonem brata (to chyba był 3000, nie pamiętam musiałbym zapytać, on ciągle go ma ). Później przyszła długa przerwa i tak jakoś się to potoczyło, że dopiero rok temu powróciłem do fotografii, która jest wyłacznie moją pasją (czytaj: jestem amatorem). Na razie bawię się starymi manualami, bo na nowe szkła mnie po prostu nie stać. Może kiedyś...
Tak tenis i koszykówka to moje ulubione dyscypliny.
Oczywiście cały czas pstrykam (u cioci na imieninach, kwiatek przed domem, chmurkę, inne takie..), ale staram się pokazywać tylko te zdjęcia, które uważam za ambitne.
Dzięki za odwiedziny i bardzo się cieszę, że zdjęcie Ci się podoba.