Poprzedni digart tego użytkownika Wszystkie digarty tego użytkownika Następny digart tego użytkownika
STRAŻNIK ŚWIĄTYNI
!JakkaS | rysunek / concept art

Praca na DACAB 19: http://www.digart.pl/forum/temat/395763/CA_Battle_19___Straznik_Swiatyni.html

Miała być sama postać ale wyszło coś więcej. Moim strażnikiem jest jakaś istota, która może w wyniku jakiś rytuałów czy eksperymentów wyrosła na giganta. Ceną za wzrost i siłę jest kalectwo. Zdeformowane ciało, brak ręki i wykrzywiona twarz, którą chowa pod chustą. Jedyne elementy stroju strażnika to bransoleta (symbol straży świątynnej) oraz wplecione w szaty kości - śmiałków, którzy próbowali ograbić świątynię...bądź też jakieś religijne fetysze. Scenka przedstawia strażnika, którego próbują okrążyć jacyś przybysze....przyszli właściciele skarbów świątyni bądź.....kolejne kości do przyozdobienia stroju strażnika.

Miłego oglądania
Kuba

Ps. Nad pracą jeszcze posiedzę bo chcę zmienić/dodać to i owo ale ponieważ jutro śmigam nad morze wrzucam ile jest. Jeśli macie jakieś pomysły co można dodać/zmienić w scenie to walcie, sam do końca nie wiem jeszcze jak się to rozwinie.
Pps. Stopy małe bo miały być takie ale słoniowate..okrągłe bale. W końcu pisałem że koleś jest zdeformowany hehe
Ppps. O mało i bym zapomniał. Następna praca choć zupełnie inna będzie z tutorialem jak obiecałem.Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora
podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.