Poprzedni digart tego użytkownika Wszystkie digarty tego użytkownika Następny digart tego użytkownika
Lanczowe spidy 6(66)
!walachnia | rysunek / wizje

...
Dzisiaj w szkole rysowaliśmy rożne rzeczy, było bardzo fajnie i moje obrazki były najlepsze.
Nie wiem dlaczego nasza Pani wyróżniła tego pupilka Ananiasza, który narysował polityków z dwoma identycznymi panami z przodu (ale głupi ten Ananiasz) i białym domkiem z tylu.
Podobały mi się rysunki Gotfryda, to ten, co ma bogatego tatę, który mu wszystko kupuje i dlatego go nie lubimy. Gotfryd narysował żołnierzy strzelających z moździerza do małych domków, ale to było oszustwo, bo kredkami, które były bardzo drogie a które dostał od ojca za to ze był ósmy z arytmetyki w zeszłym tygodniu, to żadna sztuka.
Alcest, to mój najlepszy kolega, który mieszka blisko mnie i o którym wam chyba kiedyś opowiadałem. Alcest jest strasznie gruby dlatego, ze ciągle je, narysował świnię, bo ze świni robi się smaczne kiełbaski. Więcej nie zdążył narysować, bo musiał dokończyć dwie bułki z masłem i dżemem co mu zostały z długiej przerwy.
No i oczywiście Kleofas, który jest najgorszym uczniem w klasie będzie musiał przyjść za kare do szkoły w czwartek, bo zrobił karykaturę Rosoła, pokazującego głupie miny. Rosół to nasz opiekun, nazywamy go tak, bo wciąż mówi: "Spójrzcie mi w oczy", a na rosole są oka. Starsze chłopaki na to wpadły.
Tylko nie wiem dlaczego Pani dala nam tak mało czasu na każdy obrazek. Ja przecież musiałem co chwila temperować kredki, bo jak się biliśmy z chłopakami w czasie przerwy, to się trochę połamały mimo, ze były w blaszanym pudelku, które dostałem na urodziny od Buni.
I to było bardzo niesprawiedliwe i następnym razem przyniosę na rysunek farbki wodne, no bo co w końcu, kurcze blade.
...
Fragment opowiadania "Mikołajek i sesja speedpaintingu"
...
In memory of R.GoscinnyPrzypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora
podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.