Poprzedni digart tego użytkownika Wszystkie digarty tego użytkownika Następny digart tego użytkownika
HERKULES
!JakkaS | rysunek / concept art

Dla odmiany zrobiłem ostatnio jakąś postać. Czas był najwyższy, żeby zabrać się za coś takiego. "Człowieki" to nie jest to, co mi najlepiej wychodzi ale myślę, że ten Herkules najgorszy nie jest.

Zawsze lubiłem mitologie a zwłaszcza mit o 12 pracach Herkulesa - choć parodia tego mitu z Asterixem jest o niebo lepsza. No ale to pewnie dlatego, że nie jeden z nas miał do czynienia z "Domem, który czyni szalonym" - kto oglądał wie o co chodzi. To mój ulubiony fragment i pewnie każdego kto musiał coś załatwić w jakimś urzędzie. No ale wracając do konceptu to nie trzymałem się mocno tego co było w mitologii zapisane. Generalnie chciałem pokazać Herkulesa, który z jednej strony jest dość łagodny (po prawej) i takiego, który budzi respekt (ten po lewej). Dałem mu płaszczyk, "zwierzęcy" hełm oraz maczugę-pochodnię. Gdyby mu taką zrobił wujek Hefajstos to by nie miał problemów z pokonaniem hydry.

Pozdrawiam i miłego oglądania.
Kuba

-----
Update [po przeczytaniu uwag krytycznych poprawilem to ...i owo]Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora
podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.