Poprzedni digart tego użytkownika Wszystkie digarty tego użytkownika Następny digart tego użytkownika
SuperZero - CAB#55
!walachnia | rysunek / concept art

UWAGA!
Sam rysunek nie ma większego sensu, ale wraz z opisem! ooOOOoootototocoinnego!

"SuperZero, czyli człowiek który słyszał za dużo (i spał za mało)"

Tego amerykańskiego superbohatera cechuje niesamowity, można by powiedzieć nieludzki, wręcz słuch. Jest to Superman w świecie fonii. Potrafi usłyszeć muchę przelatującą w odległości 10mil (lądowych... i mucha musi lecieć galopem... ale to już szczegół)
Problemem SuperZero-a jest to, że nie kontroluje swojej mocy. 24h na dobę, 7dni w tygodniu jego superczułeuszka są bombardowane ze wszystkich storn przez najróżniejsze dźwięki. Nic dziwnego, że SuperZero sypia niewiele, powiem więcej, nie sypia prawie wcale. Nie pomagają zatyczki do uszu, chowanie głowy pod poduszkę, czy zażywanie środków nasennych (w ilościach zalecanych przez lekarza rodzinnego). Nie pomaga kawa widziana w jego ręku niemal przez cały czas (potrójne espresso z mlekiem UHT 0,03%) Nie pomaga palenie papierosów, nie pomaga opróżnianie specjalnego pasa z napojami kofeinowo-energetyzującymi.
Nic więc dziwnego, że SuperZero zasypia czasami na stojąco. Aby zapobiec poważnym kontuzjom nosi przerobiony (przez krawca Batmana) strój zawodnika footballu amerykańskiego. Jest to strój niesymetryczny ponieważ SuperZero zasypia zawsze na lewym boku, nie ważne, czy w danym momencie stoi, czy leży. Na nogach nosi ciche kapcie, aby nie słyszeć dodatkowo siebie samego.
SuperZero mimo bardzo dobrych chęci nie jest w stanie pomóc prawie nikomu. Z wszech otaczającego hałasu ciężko mu wyłonić informacje ważne. Zatem prawie zawsze można go zobaczyć stojącego w pobliżu kafeterii popijającego kawę.
Dobrze jest mieć świadomość, że gdzieś tam jest SuperZero, który słucha za nas wszystkich!

Podobno SuperZero miał zagrać epizod w filmie "Kawa i Papierosy" ale okazał się złym aktorem.

Praca na: http://www.digart.pl/forum/temat/1269375/CAB_55_-_SuperZero.html
Wątek z finałąmi: http://www.digart.pl/forum/temat/1269377/CAB_55_-_SuperZero_-_FINALY.htmlPrzypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora
podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.