Poprzedni digart tego użytkownika Wszystkie digarty tego użytkownika Następny digart tego użytkownika
BOMBACZE
!JakkaS | rysunek / concept art

Praca na bitwe: http://www.digart.pl/forum/temat/237824/CA_Battle__08_-_AntyMikolaj.html

--- Text by Tortur ---

Temat: AntyMikołaj
Kategoria: Stworzenie

Święty Mikołaj nie zawsze był taki jak dzisiaj. U początków swojej działalności był jak każdy z nas. Dręczyły go żądze, posiadał wiele wad charakteru, mniejszych i większych przywar. Jak każdy , czasem miał dosyć rozkrzyczanych i kapryśnych dzieci, wesołego HO! HO! HO! i wślizgiwania się do domów przez coraz ciaśniejsze kominy. Jednak jego funkcja do czegoś go zobowiązuje. Wiedział o tym i postanowił raz na dobrze pozbyć się całego zła jakie w nim kryło się w najciemniejszych zakamarkach. Zrobił to. Zmaterializował swoje wewnętrzne zło, cała negatywna energię. Powstał antyświąteczny potwór. Pokraka która była najmroczniejszą istotą antyświąteczną. Wszystko co stanowiło o Świętach Bożego Narodzenia miało w niej swoje odbicie, jak w krzywym zwierciadle. Stwór żywił się prezentami, strachem dzieci i niszczeniem symboli świąt. Odzwierciedlał Mroczne Święta Bożego Narodzenia. Był AntyMikołajem AntyŚwiąt. Ale nie wyglądał jak mroczna wersja Mikołaja. Był obleśnym zmaterializowanym Duchem Złych Świąt Bożego Narodzenia i składał się z wszystkiego co stanowi Boże Narodzenie tyle że przeszło na Ciemną Stronę. Św. Mikołaj zamknął go w najmocniejszej klatce na najniższym poziomie Świątecznego miasteczka. Nie spodziewała się jednak że stworzenie będzie tak potężne. Stało się najgorsze. Stwór wyrwał się jednak z klatki aby ponownie niszczyć Święta Bożego narodzenia oraz ich magię.
Waszym zadaniem jest zaprojektowanie tego Stwora. Waszej wersji istoty która wygląda jak materializacja najgorszych, chorych i powykręcanych Świątecznych wizji. Całą inwencja należy do Was. Pamiętajcie o jednym. NIE MOŻE TO BYĆ HUMANOID !!!

--- i coś ode mnie ---

BOMBACZE
Stworzenia te powstały gdy Święty Mikołaj próbował pozbyć się swych złych cech charakteru. Za pomocą magii wydobył z siebie wady i zamknął je w bombkach świątecznych, które produkowały Elfy. Każda z bombek traciła swój blask i srebrzysty kolor gdy do środka trafiała jakaś zła część Mikołaja. Gdy nie pozostała już ani jedna zła cecha, Święty Mikołaj zaniósł niebezpieczny ładunek do najciemniejszej z piwnic, do której nikt nie zaglądał już od dawna. Leżały tam przez wiele stuleci nietknięte. Jednak z czasem zła energia zaczęła zmieniać magie chroniącą bombki i w końcu skorupka pękła a ze środka wysypały się stworzenia, których myśli i serca były równie czarne jak energia z której powstały. Od tego czasu po dziś dzień niszczą i psują to czego najbledziej nienawidzą... czyli magię świąt.

------

Pozdrawiam
Kuba

Ps. Dzięki za wszystkie komentarze przy poprzedniej pracy :DPrzypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora
podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.