Poprzedni digart tego użytkownika Wszystkie digarty tego użytkownika Następny digart tego użytkownika
Ogłoszenie
!OjciecRene | rysunek / komiks

[Opis]

Już po raz kolejny 12 / 13 Października 2013 godz. 12.00 odbędzie się całodobowa sesja rysowania komiksów.

Zasady projektu:

Uczestnicy maratonu maja za zadanie stworzenie komiksu, w czasie 24 godzin na 24 strony do tematu który zostanie podany w samo południe. Od pierwszej edycji imprezy, zorganizowanej w USA według tego pomysłu, minęło już ponad 12 lat. W tym czasie inicjatywa zyskała sobie popularność na wszystkich kontynentach i posiada niezliczone lokalne odmiany. Pracownia Komiksowa w działająca przy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Josepha Conrada w Gdańsku od 2009 roku jest jedynym polskim organizatorem biorącym udział w tej akcji.

Najbliższe spotkanie trójmiejskich rysowników i autorów komiksów, które odbędzie się 12 października 2013 r. W tym roku w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku wspólnie Pracownia Komiksowa, American Corner oraz Edu Art. Media przygotowali kolejna możliwość rywalizacji.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do rysowania na czas. Osoby nie pełnoletnie muszą posiadać zezwolenie od opiekuna prawnego na piśmie że może brać udział w maratonie.

Organizator:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada w Gdańsku


Partnerzy projektu:
Edu Art. Media
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora
podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.