Poprzedni digart tego użytkownika Wszystkie digarty tego użytkownika Następny digart tego użytkownika
Biwak pod Tre Cime
!KarolNienartowicz | fotografia / panorama

07.06.2017 Tre Cime di Lavaredo i mój namiot o godz. 2 w nocy, podczas załamania pogody i nocnych opadów śniegu w Dolomitach w Alpach.

Witajcie, ostatnie prawie 2 tygodnie spędziłem w Dolomitach, Alpach Bawarskich i Alpach Julijskich. Był to naprawdę dobry i bardzo intensywny czas spędzony z aparatem w Alpach. Pogodę mieliśmy nie zawsze dobrą, ale prawie zawsze bardzo dynamiczną i zmienną. Przez cały wyjazd tylko dwa dni były bez deszczu i niewiele więcej bez burz, ale za to każdego dnia było też słońce. Powyższe zdjęcie zrobiłem w ostatnią środę w nocy i była to jedna z najbardziej pracowitych i najpiękniejszych nocy jakie przeżyłem. Czekałem na rozpogodzenia przez ponad 2 dni siedząc w namiocie w tym jednym miejscu, ale w końcu się udało. Szczególnie w nocy warunki pogodowe były bardzo zmienne, ale bardzo dobre do fotografowania, więc w ciągu całej nocy spałem niewiele ponad godzinę. Ucieszyłem się, że taką pogodę miałem własnie pod Tre Cime, bo jest to miejsce bardzo ciekawe, ale obfotografowane do bólu i dość trudno tutaj o oryginalne ujęcie tematu.

____________
Facebook: https://www.facebook.com/KarolNienartowiczMountainPhotographerPrzypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora
podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.